40 YILDIR GÖLGE OYUNU SANATINI İCRA EDİYOR! 40 YILDIR GÖLGE OYUNU SANATINI İCRA EDİYOR!

TÜMKİAD, Kitap Fuarında “Kırk Yıl Hatırı Vardır” diyerek jest yaptı.
Tüm Kalkınma ve Girişimci İş İnsanları Derneği (TÜMKİAD) Kahramanmaraş İl Başkanlığı Girişimcilik ve Gençlik Komisyonu üyeleri Kahramanmaraş 8. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı’nı ziyaret ederek, yazarlara ve misafirlere üzerlerinde “Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır” yazılı Türk Kahvesi ve Yöresel Ballı Mayam Şerbeti ikram etti. 
Etkinlikte renkli görüntüler ortaya çıktı. Yazarlardan tam not alan TÜMKİAD’ın gençliği yine gönüllere dokundu.
Girişimcilik ve Gençlik Komisyonundan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Artuk etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, “Biz gençlerimizi iş dünyasına adapte edebilmek ve önlerine ışık tutabilmek için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sadece iş dünyasında gelişimi değil, gençlerimizin Adab-ı Muaşeret anlamında yetişmesini sağlamak için etkinlikler yürütüyoruz. Önemli olan hem usta hem de iyi bir esnaf olabilmeleridir. Bu tür etkinlikler gençlerimizin iletişim alanındaki gelişmelerine sebep olmaktadır. Etkinliklerimiz ve projelerimiz gençlik için devam edecektir” dedi. 
Komisyon üyesi Ümit Nergiz ise, bu tür etkinlikleri çok sevdiklerini ve insanlar ile doğru iletişimi kurmak ve onların gönüllerine dokumanın kendilerine ayrı bir mutluluk verdiğini söyledi.
Etkinliğe komisyon üyelerinden Yunus Emre Kara, Ali Kağan Erpirti, Metehan Ekici, Ökkeş Bayram ve Çağrı Başpınar katılım sağladı.

Editör: Mehmet IŞIK